Dnia 24 listopada odbył się ogólnopolski turniej karate Bushi-Do Cup 2018. Na zawodach wystąpiło 244 zawodników z 20 klubów z Polski. Sportowy Klub karate Senshi reprezentowało 18 zawodników. Startując w konkurencjach kumite zdobyliśmy 12 medali: 2 złota, 2 srebra i 8 brązowych.

Złota i srebra:
Na pierwszym miejscu podium stanęła Weronika Raczkowska, która w pięknym stylu wygrała kategorie kumite kadetek +54 wygrywając w finale 8:2. Drugie złoto zgarnęła drużyna kumite chłopców do 9 lat w składzie: Piekut Adam, Borowy Mikołaj, Jaworski Oliwier, wygrywając w finale tej konkurencji z drugim srebrnym teamem Senshi: Gajdus Wojciech, Cichecki Igor, Zyganowski Jakub. Kolejne srebro zdobył Gajdus Wojciech w kategorii Kumite chłopców 8-9 LAT +30KG.

Brązowe medale:
-KUMITE DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 12-13 LAT SENSHI 1(, MAZUROWSKI KACPER, MYGA FILIP, TAFLINSKI MAREK)
-KUMITE DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 10-11 LAT SENSHI 1(GAJDUS WOJCIECH, JAWORSKI IGOR, WROŃSKI DAREK, ZYGANOWSKI)
-KUMITE DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 10-11 LAT  SENSHI 2(CICHECKI IGOR, CYMANOWSKI JAN, MELLER MAKS, PIEKUT ADAM)
-KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 LAT -52KG  ŚWITALSKI DOMINIK
- KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 LAT +30KG  CICHECKI IGOR
- KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT -35KG  MELLER ADRIANNA
- KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 LAT -54KG ZYGANOWSKA LILIANA
- KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 LAT -30KG  MELLER ADRIANNA