Slajd 1 Slajd 2 Slajd 3

GRAND PRIX TCZEW 2015 - MIEDZYNARODOWY TURNIEJ KARATE WKF

W niedzielę 19.04.2015 w Hali Sportowej powiatowego centrum sportu odbył się Międzynarodowy turniej  III Grand Prix Tczewa w Karate WKF . Turnieju udział wzięło ponad 370 zawodników z 30 klubów Polskich i zagranicznych. Gospodarze turnieju Tczewski klub karate zajęli wysokie czwarte miejsce w klasyfikacji medalowej.                           

 

COUNTRY

 

GOLD 

SILVER 

BRONZE 

 

1

POLAND

 POL

50

55

101

206

2

BELARUS

 BLR

12

7

11

30

3

RUSSIAN FEDERATION

 RUS

7

7

13

27

4

NORWAY

 NOR

2

2

2

6

5

SWEDEN

 SWE

2

2

0

4

 

Dół formularza

MEDAL STATISTIC - CLUB / TEAM

RANK

CLUB / TEAM

 

GOLD 

SILVER 

BRONZE 

 

1

KLUB SPORTOWY GOKKEN

 POL

23

10

14

47

2

LEGION MINSK

 BLR

12

7

11

30

3

KLUB KARATE SHOTOKAN W LĘBORKU

 POL

6

6

11

23

4

TCZEWSKI KLUB KARATE-DO

 POL

5

11

19

35

5

BUSHI-DO BYDGOSZCZ

 POL

4

5

14

23

6

LEGION KALININGRAD

 RUS

4

3

3

10

7

GDAŃSKI KLUB KARATE DO

 POL

3

5

5

13

8

SK SOUYZ

 RUS

3

4

10

17

9

STOWARZYSZENIE SPORTOWE YAMABUSHI BYDGOSZCZ

 POL

2

6

6

14

10

KLUB SPORTOW AZJATYCKICH ATEMI

 POL

2

3

1

6

11

WAKAJISHI KARATE

 SWE

2

2

0

4

12

KLUB SPORTOWY KARATE SAKURA

 POL

2

0

5

7

13

SENTRUM KAMPSPORT KLUBB

 NOR

2

0

0

2

14

HARASUTO KARATE KLUB LODZ

 POL

1

3

0

4

15

SPARTIANIN

 POL

1

0

8

9

16

LUKS KARATE-GOLENIOW

 POL

1

0

2

3

17

KLUB KARATE SONKEI

 POL

0

3

7

10

18

BÆRUM KAMPSPORT NORWAY

 NOR

0

2

1

3

19

ŁÓDZKI KLUB KARATE SHOTOKAN

 POL

0

1

1

2

 

A.K.ANDREX

 POL

0

1

1

2

21

DYNAMIC AKADEMIA KARATE

 POL

0

1

0

1

22

KLUB KARATE KAMIKAZE

 POL

0

0

4

4

23

YAMABUSHI

 POL

0

0

2

2

24

TEAM NORD

 NOR

0

0

1

1

 

GNIEZNIENSKI KLUB KARATE-DO YOSHITAKA DOJO

 POL

0

0

1

1

 

Drużyna Tczewskiego klubu karate wystąpiła w nieco osłabionym składzie , kontuzje wykluczyły z udziału w turnieju :  Julię Sabiecką i Dawida Stubbę mimo to reszt a zawodników

 Tkk- do  „Senshi  Klub”   stanęła na wysokości zadania poniżej prezentujemy wyniki gospodarzy turnieju :

kata  indIvidual female U8

kata indIvidual female U8

3

Grzebińska Karolina

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

kata team  girls  kadets

kata team girls kadets

3

Tczewski klub karate-do

- Jasińska Marta

- Kuzioła Natalia

- Stubba Kornelia

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

3

Tczew 2

- Babińska Jolanta

- Schroter Weronika

- Krupa Aleksandra

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

kata team boys U10

kata team boys U10

3

Tczew 1

- Janusz Bartek

- PTASZKOWSKI MIŁOSZ

- Dawid Świtalski

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

3

Tczew

- Koziura Filip

- Batko Kamil

- Jaworski Igor

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

kata team boys U12

kata team boys U12

5

Tczew 1

- Świtalski Dominik

- PTASZKOWSKI MIKOŁAJ

- Paklepa Maciej

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

kata team boys U14

kata team boys U14

3

Tczewski klub karate-do

- Gracek Maksymilian

- Rzeniecki Damian

- Žbikowski Mateusz

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

3

Tczewski klub karate-do

- Ziegert Kacper

- Czaja Igor

- Aleksandrowicz Tomasz

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

kata team girls U10

kata team girls U10

2

Tczew 1

- Ostrowska Maja

- Kozłowska Julia

- Moch Zofia

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

3

Tczew 2

- Moch Zuzanna

- Chełchowska Zofia

- Grześkowiak Jagoda

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

kata team girls U12

kata team girls U12

5

Tczew

- Pętal Wiktoria

- Lipka Oliwia

- Ola Krupa

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

kata team girls U14

kata team girls U14

3

Suchy dąb

- Czepiel Wiktoria

- Grzebińska Aleksandra

- Malinowska Julia

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

Kumite Individual female Cadets +54

Kumite Individual female Cadets +54

7

Schroter Weronika

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

Kumite Individual female Cadets -47

Kumite Individual female Cadets -47

1

Kuzioła Natalia

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

Kumite Individual female Cadets Open

Kumite Individual female Cadets Open

2

Kuzioła Natalia

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

3

Schroter Weronika

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

Kumite Individual female Seniors -68

Kumite Individual female Seniors -68

2

Stubba Natalia

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

Kumite Individual female Seniors Open

Kumite Individual female Seniors Open

3

Stubba Natalia

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

Kumite Individual female U10 - 30

Kumite Individual female U10 - 30

5

Czepiel Daria

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

7

Grzebińska Karolina

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

Kumite Individual female U12 +40

Kumite Individual female U12 +40

2

Ziewiec Marcelina

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

5

Grzebińska Aleksandra

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

Kumite Individual female U12 -34

Kumite Individual female U12 -34

5

Jacyno Julia

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

Kumite Individual female U14 -43

Kumite Individual female U14 -43

5

Pętal Wiktoria

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

Kumite Individual female U14 -50

Kumite Individual female U14 -50

5

Babińska Jolanta

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

Kumite Individual male Cadets -52

Kumite Individual male Cadets -52

1

Martyniak Konrad

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

Kumite Individual male Cadets -57

Kumite Individual male Cadets -57

1

Sabiecki Miłosz

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

Kumite Individual male Cadets Open

Kumite Individual male Cadets Open

2

Sabiecki Miłosz

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

Kumite Individual male Juniors +76

Kumite Individual male Juniors +76

3

Smoliński Mikołaj

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

3

Szczerba Maciej

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

Kumite Individual male Juniors Open

Kumite Individual male Juniors Open

3

Smoliński Mikołaj

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

3

Szczerba Maciej

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

Kumite Individual male Seniors -75

Kumite Individual male Seniors -75

3

Naborczyk Paweł

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

Kumite Individual male Seniors Open

Kumite Individual male Seniors Open

1

Naborczyk Paweł

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

Kumite Individual male U10 +35

Kumite Individual male U10 +35

3

Koziura Filip

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

3

Krzemiński Miłosz

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

Kumite Individual male U10 -35

Kumite Individual male U10 -35

5

Janusz Bartek

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

Kumite Individual male U12 +40

Kumite Individual male U12 +40

7

ORLIKOWSKI FILIP

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

Kumite Individual male U14 +55

Kumite Individual male U14 +55

2

Pruchniewski Edwin

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

Kumite Individual male U14 -45

Kumite Individual male U14 -45

7

Rzeniecki Damian

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

7

Czaja Igor

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

Kumite Individual male U14 -55

Kumite Individual male U14 -55

5

Gracek Maksymilian

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

Kumite Individual male U21 -75

Kumite Individual male U21 -75

2

Naborczyk Paweł

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

3

Szczerba Maciej

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

5

Smoliński Mikołaj

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

Kumite Individual male U21 Open

Kumite Individual male U21 Open

2

Naborczyk Paweł

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

Kumite Team  Female Cadets

Kumite Team Female Cadets

2

Tczew

- Krupa Aleksandra

- Schroter Weronika

- Babińska Jolanta

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

Kumite Team  Male Cadets

Kumite Team Male Cadets

2

Tczewski klub karate-do

- Gracek Maksymilian

- Martyniak Konrad

- Sabiecki Miłosz

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

Kumite Team  Male Junior

Kumite Team Male Junior

1

Tczewski klub karate-do

- Sabiecki Miłosz

- Smoliński Mikołaj

- Szczerba Maciej

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

Kumite Team  Male Senior

Kumite Team Male Senior

2

Tczewski klub karate-do

- Naborczyk Paweł

- Smoliński Mikołaj

- Szczerba Maciej

Tczewski klub karate-do

 

POLAND

Kumite Team  male U14

Kumite Team male U14

5

Tczewski klub karate-do

- Pruchniewski Edwin

- Rzeniecki Damian

- Žbikowski Mateusz

Tczewski klub karate-do

 

POLAND